Cea de-a XXI-a ediție a Festivalului Internațional de Muzică Ușoară „George Grigoriu” s-a încheiat după trei…
Etichetă: monica anghel
Brăila devine capitala muzicii ușoare! Festivalul Internațional „George Grigoriu” revine cu o ediție aniversară și multiculturală
În perioada 22 – 24 mai 2026, municipiul Brăila va găzdui cea de-a XXI-a ediție a…