![](https://jurnalbr.ro/wp-content/uploads/2023/07/interventii.jpg)
Și-a ratat cariera la doar 28 de ani! Tânărul, din Ianca, se pare că este polițist. Asta nu l-a împiedicat să consume alcool peste măsură și să se arunce prin ușa unui restaurant.
Incidentul a avut loc sâmbătă seara, în jurul orei 21.00.
Tânărul a suferit multiple leziuni iar medicii din Ianca l-au trimis către Unitatea de Primiri Urgențe din Brăila. Aici, polițistul a devenit recalcitrant și foarte agresiv verbal.
Poliția a început cercetarea penală pe numele tânărului polițist, fiind acuzat de distrugere.